Appartement Cosy Et Confortable 3 Personnes

  • 42 m²

Appartement Cosy Et Confortable 3 Personnes Paris har ett väldigt bra läge i Paris, cirka 5 minuter till fots från Studio de l'Ermitage. För att hålla jämna steg med sportrutinen erbjuds tillgång till isrink.

Appartement Cosy Et Confortable 3 Personnes erbjuder gästerna ett kök med ugn och diskmaskin.

Den här lägenheten ligger inom 3 km från Pont Neuf och inom 2 km från Victor Hugos hus. Gästerna kan enkelt ta sig till Pavillon Carré de Baudouin, som ligger mindre än 450 meter bort. Centre George Pompidou ligger cirka 2,1 km bort. Den närmaste tunnelbanestationen Ménilmontant är belägen mindre än 550 meter bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Appartement Cosy Et Confortable 3 Personnes Paris
Lovely Paris Appartment
Mobilpris

Lovely Paris Appartment

9.3
Utmärkt 12 recensioner
197 m från boendet
USD 190 USD 171
per natt
Cambodge Pere Lachaise Cosy Studio 2P
Mobilpris

Cambodge Pere Lachaise Cosy Studio 2P

655 m från boendet
USD 98 USD 88
per natt
Modern Duplex Studio With Air Conditioning And Close To Metro
Mobilpris

Modern Duplex Studio With Air Conditioning And Close To Metro

7.7
Bra 18 recensioner
682 m från boendet
USD 126 USD 113
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Paris Orly Flygplats
    21 km

    Tågstationer

    Paris-Est järnvägsstation
    2,5 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Köksgeråd

    I rummen

    • Sittgrupp
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Parkettgolv

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 16:00 till 21:00
    Utcheckning: senast 11:00
    Licensnummer7512016488545
    Vanliga frågor
    • ❓
      Ligger Appartement Cosy Et Confortable 3 Personnes nära järnvägsstationen?
      Châtelet-Les Halles RER tågstation ligger inom 3 km från Appartement Cosy Et Confortable 3 Personnes.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Paris Orly Flygplats
    21 km

    Tågstationer

    Paris-Est järnvägsstation
    2,5 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Appartement Cosy Et Confortable 3 Personnes Paris

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng